بازگشایی محورهای روستایی مسدود شده در شرق استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان ، میرداد میردادی معاون راهداری گفت: بازگشایی برخی از راههای اصلی استان که بر اثر بارندگی های اخیر در بهمن ماه ۹۸ موجب ریزش کوه و آب بردگی شده بود با تلاش شبانه روزی راهداران زحمتکش بازگشایی و تردد در محور های مواصلاتی  برقرار است .
معاون راهداری افزود :باتوجه به بارندگیهای شدید مرحله اول و دوم در شرق استان که موجب بسته شدن و آبردگی تعداد زیادی از جاده های روستایی شده بود توسط راهداران با توان ماشین آلات ، تجهیزات و امکانات در اختیار خودو با کمک ادارات کل راهداری وحمل ونقل جاده ای سایر استانهای کشور ( اصفهان –لارستان-بوشهر-خراسان رضوی- قزوین-مازندران-خوزستان-فارس- کرمان جنوبی)، بخش خصوصی و ارگان های دولتی ونظامی موفق به بازگشایی مسیر و تردد در  محورهای روستایی برقرار است .
میردادی خاطرنشان کرد : در بارندگی مرحله سوم نیز تعدادی از مسیرها مسدود شد که با بسیج کردن تمام امکانات ، کلیه راههای مسدود شده بازگشایی گردید  .
این مقام مسئول اضافه کرد : محور زیرکوه گافر (بشاگرد) روستا های سگن ، سگرکن ، جنگل و آخران به وسیله دستگاه های بخش خصوصی مشغول به بازگشایی می باشند و طی ۷۲ ساعت آینده با توان و تلاش عوامل راهداری بازگشایی خواهند شد و محور کوند، تومان احمد و گاوکش بوسیله یک دستگاه لودر از تاریخ ۹۸/۱۱/۲۸ بازگشایی محورهای  مسدود آغاز خواهدگردید.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان ادامه داد : بیشتر جاده های روستایی در شرق استان با توجه به نوع مصالح و جغرافیای آن منطقه به محض وقوع بارندگی شدید ، باعث جاری شدن رودخانهای فصلی می شود که موجب آب بردگی و مسدود شدن مسیر می شود و نیاز به احداث راههای روستایی می باشد ./

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.